Szkolenia, konferencje i wykłady pszczelarskie - oferta dydaktyczna

Koleżanki i Koledzy Pszczelarze,

Otrzymaliśmy ofertę dydaktyczną na wykłady pszczelarskie czterech wykładowców. Na sfinansowanie wykładów Koło może ubiegać się o dofinansowanie, ponieważ 24 października 2024 rusza nabór wniosków do ARiMR w obszarze "Interwencje w sektorze pszczelarskim". Jednym z filarów tego działania jest "wspieranie podnoszenia poziomu wiedzy pszczelarskiej".

REFERENCI:

Piotr Nowotnik KLIK - interesujące wykłady (dopisek admina): "Renesans Apiterapii i Apifitoterapii. Co nam zostawili po sobie profesorowie: Czarnecki i Kędzia, Tichonow i Isidorow?", "Choroby i zagrożenia zdrowotne pszczół okiem mikrobiologa - czy tylko nosemozę powinniśmy brać pod lupę? Wczesna diagnostyka chorób w warunkach polowych",

Piotr Szyszko KLIK

mgr inż. Sebastian GÓRECKI KLIK

inż. Wojciech KOTLICKI KLIK - interesujące wykłady  (dopisek admina): "Drzewa i krzewy szczególnie przydatne do wzbogacenia pastwiska pszczelego", "Wykorzystywanie pożytków pszczelich", "Przygotowanie rodzin pszczelich do zimy i przebieg  zimowli" 

Przejrzyj ofertę wykładowców, wybierz interesujące Cię tematy, daj znać Prezesowi - zbieramy chętnych - bez spiny, na razie sondujemy temat.

Treść otrzymanego przez nas listu:

Szanowni Państwo,

pragniemy zaprosić Państwa do współpracy przy organizacji szkoleń, warsztatów, wykładów oraz konferencji dla pszczelarzy i początkujących adeptów pszczelarstwa.

Szkolenia dla środowiska pszczelarskiego prowadzimy już od 10 lat i zawsze kończą się one ogromnym zadowoleniem uczestników i dużym uznaniem organizatorów. Zapraszają nas Organizatorzy czołowych i cyklicznych konferencji pszczelarskich na szczeblu powiatowym, wojewódzkim i krajowym, cieszących się każdego roku dużym zainteresowaniem. Nierzadko prowadzimy autorskie webinary szkoleniowe, które gromadzą ponad 2 tys. pszczelarzy internautów. Bierzemy aktywny udział w naukowych konferencjach pszczelarskich organizowanych przez Instytut w Puławach. W naszym portfolio znajduje się już dorobek ponad 600 przeprowadzonych wykładów i wystąpień dla 230 różnych podmiotów i organizacji w Polsce i zagranicą (https://www.pasiekamichalow.com/nasze-doswiadczenie ).

Wykładowcy gotowi są również do prowadzenia wykładów i konferencji w trybie on-line w formie zdalnej, np. za pośrednictwem platformy video-konferencyjnej Zoom.

Zaktualizowaną listę tematów szkoleniowych wraz z konspektem danego wykładu oraz kontakt do każdego, indywidualnego prelegenta możecie Państwo odnaleźć na stronie: https://www.pasiekamichalow.com/oferta-szkoleniowa po kliknięciu w wybranego prelegenta a następnie po kliknięciu w wybrany temat szkolenia.

Szczegóły współpracy prosimy ustalać indywidualnie z każdym z prelegentów. Wykładowcy mogą dostosować również tematykę wykładową do potrzeb Organizatora szkolenia.  

Rekomendujemy ubieganie się o pozyskiwanie funduszy unijnych (np. dofinansowania PROW, KSOW) przez ARiMR lub Urzędy Marszałkowskie a także we współpracy z lokalnym Ośrodkiem Doradztwa Rolnictwa (ODR), wnioski o dofinansowanie można składać poprzez platformy on-line ARIMR:  https://www.gov.pl/web/arimr/systemy-teleinformatyczne-arimr

Przypominamy, że już 24 października 2024 rusza nabór wniosków do ARiMR w obszarze "Interwencje w sektorze pszczelarskim". Jednym z filarów tego działania jest "wspieranie podnoszenia poziomu wiedzy pszczelarskiej". Już teraz zachęcamy do przygotowywania wniosków przez Koła i Stowarzyszenia Pszczelarskie oraz inne Podmioty, które chciałyby zorganizować szkolenie bądź konferencję pszczelarską. Prosimy nie zostawiać tego na ostatnią chwilę. Wnioski składa się w formie elektronicznej przez platformę ARIMR- PS WPR. Nasi specjaliści chętnie pomogą w doborze tematów i opracowaniu programu szkoleniowego. Zapraszamy do kontaktu przez profile naszych wykładowców https://www.pasiekamichalow.com/oferta-szkoleniowa lub przez kontakt mailowy pasiekamichalow@wp.pl

Zachęcamy też do współpracy i angażowania naszego Zespołu w projektach badawczych, badawczo-rozwojowych, pracach naukowych i eksperymentalnych, a także w publicystyce, recenzowaniu książek dla pszczelarzy czy w działaniach promocyjnych, PR-owych, marketingowych i usługowych.

Do zobaczenia na szkoleniu!

Z wyrazami szacunku i pszczelarskim pozdrowieniem,
W imieniu Wykładowców, mgr inż. Piotr Nowotnik MSc., Eng., Doctoral candidate

Wydział Medycyny Weterynaryjnej
Katedra Epizootiologii z Kliniką Ptaków i Zwierząt Egzotycznych
Pracownia Chorób Owadów Użytkowych

Źródło obrazu: pexels, autor obrazu: Pixabay


Komentarze